if (!string.IsNullOrEmpty(Model.PrevPageFullUrl)) { } if (!string.IsNullOrEmpty(Model.NextPageFullUrl)) { } Разни вицове - Page 131 Skip to main content

  • Home
  • Categories
  • Popular
  • Многоезични вицове
  • Mемета, Забавни картинки, колажи и карикатури
  • Най-харесвани
  • Най-новите вицове, Нови вицове всеки ден
  • Вицове за полицаи
  • Вицове за училището
  • Вицове за Спорт
  • Вицове за блондинки
  • Вицове за Животни
  • Мръсни и неприлични вицове, 18+
  • Алкохол
  • Вицове за Политиката
  • Вицове за Семейния живот
  • Вицове с Черен хумор
  • Вицове за Иванчо и Марийка
  • Вицове за Адвокати
  • Вицове за Бойко Борисов
  • Вицове за Перник
  • Македонски вицове
  • Вицове за Евреи
  • Вицове за Религия
  • Вицове за Мъже
  • Вицове за Жени
  • Вицове за Чък Норис
  • Вицове за Деца
  • Вицове за психиатри, психолози и психоаналитици
  • Вицове за Коледа
  • Просташки
  • Мъже-Жени
  • Вицове за Работа
  • Вицове за Тъщи, Зетьове, Свекърви и Снахи
  • Вицове за изневяра
  • Вицове за секс, 18+
  • Вицове за Мастурбация и Самозадоволяване
  • Актуални вицове
  • Вицове за виагра
  • Войната Русия - Украйна
  • Вицове за порно
  • Вицове за папагали
  • Вицове за футбола
  • 2026, Вицове за преминаването към евро
Разни English Deutsch Español Русский Français Italiano Διάφορα ανέκδοτα Македонски Türkçe Українська Português Polski Svenska Nederlands Dansk Norsk Suomi Magyar Româna Čeština Lietuvių Dažādi joki Hrvatski
My Jokes Edit Profile Logout
  1. Home
  2. Разни

Разни

Най-новите вицове в категорията
Двама луди се люлеят на втория етаж на прозореца на къщата си с една дъска.
Палави деца звънят на звънеца и бягат. Лудият от външната страна казва на лудия от вътрешната:
- Ти си по-близо, върви да видиш кой звъни!
Лудият от вътрешната страна отива да види кой звъни, а другия пада от втория етаж заедно с дъската и застава пред вратата. Лудият отвътре отваря вратата и като вижда другаря си казва:
- Ако знаех, че си ти, изобщо нямаше да слизам.
1 0
0
Разни
Психиатър внимателно изслушва безкрайните оплаквания на пациент в депресия.
Накрая се възцарява мрачна тишина.
- Добре, да предположим, че се опитам да ви помогна - казва накрая психиатърът.
- Но, както казвате и вие, защо е нужно... Все едно - всичко в тоя живот е така безсмислено...
1 0
0
Разни
Хората смятат, че съм пряма, предизвикателна и нахална - обяснява пациентката.
- Много добре разбирам, госпожице - отговаря психиатърът.
- Но все пак трябва да си взема някои бележки, затова бихте ли слезли за малко от коленете ми?
1 0
0
Разни
По-големият ми брат страшно ме ядосва!
- казва мъж на средна възраст.
- Като влезе да се къпе, прекарва по няколко часа с пластмасовите патета и гумените подводници във ваната.
- Ако това го радва, не виждам причина да се ядосвате - отговаря психиатърът.
- И вие щяхте да се ядосвате, ако бяха ваши...
1 0
0
Разни
Една флегма и един нервак живеели заедно в една квартира.
Един ден нервака си напълнил ваната и влезнал да се къпе. Както си лежал във ваната влезнал флегмата с една лъжица и гребнал от ваната. След 15 мин пак. След още 15 пак. Не издържал нервака и му се развикал какви ги върши. Флегмата без да му обръща внимание излезнал. След 15 мин пак идва и нервака му крещи зверски:
- Какво правиш бе, идиot?
Флегмата се обърнал и спокойно му казал:
- Тралаллалали, кухнята гори!
1 0
0
Разни
Пациент към психиатър:
- Никога не бих помислил, че нищожество като вас ще ме излекува от комплекса за малоценност!
1 0
0
Разни
Психиатърът пита пациента:
- И така, кога почувствахте удоволствие от това, че плащате данъци?
1 0
0
Разни
Психиатър казва на пациента си:
- Няма какво да се оплаквате от комплекс за малоценност! Напротив, вие даже се надценявате!
1 0
0
Разни
Лудите си правят културно събитие - литературно четене.
Става един, чете някаква книга. Всички са във възторг - стават на крака, ръкопляскат. Само един мърмори:
- Абе хубава пиеса, ама много действащи лица...
В този момент влиза един санитар:
- Ей, психари! Кой е задигнал телефонния указател?
1 0
0
Разни
Психиатър прави забележка на пациента:
- Закъснявате! Тъкмо щях да започна без вас!
1 0
0
Разни
Срещнали се двама психолози на улицата:
- Добър ден!
- И какво по-точно имаш предвид, като казваш това?
1 0
0
Разни
Няколко луди си направили автобус.
Пътували си по пътя и един пътуващ в автобуса гражданин казал на шофьора:
- Може ли да карате малко по-бързо?
Шофьорът му отговорил:
- Като ти е толкова зор, ела ти да въртиш педалите !
1 0
0
Разни
Двама луди седят в двора на лудницата до една шахта и броят:
- 9... 9... 9...
Минава един санитар и ги пита:
- Какво толкова броите?
А лудите го бутат в шахтата и продължават:
- 10...10...10...
1 0
0
Разни
Инспектор отишъл в лудница за функционално засегнати математици (т.
е. всеки се мисли за функция) за да провери дали някой не се е оправил. Събрал ги всичките и извикал:
- Сега ще ви диференцирам...
Всички се разбягали с изключение на един.
- Ти що не бягаш?
- с надежда го попитал инспектора.
- Пука ми на аргумента, аз съм Е на Х-та - отвърнал той.
1 0
0
Разни
Възрастна англичанка иска съвет от психиатър:
- От известно време всяка нощ сънувам адмирал Нелсън. А снощи той ми направи официално предложение и аз се съгласих да му стана жена.
- Вашият случай наистина е интересен, мис Джексън! С какво мога да ви бъда полезен?
- Посъветвайте ме как да постъпя - да си запазя ли моминското име или да се наричам мисис Нелсън?
1 0
0
Разни
Каква е разликата между лудия и неврастеника?
- Лудият мисли, че две по две е пет. А неврастеникът знае, че две по две е четири, но това ужасно го разстройва.
1 0
0
Разни
В лудницата водят нов пациент.
Надзирателите го вкарват в килията и си отиват. Съкилийниците се струпват около него:
- Я кажи, ти кой си?
- Наполеон.
- Е-е-е, аман от императори бе, тука ги имаме вече четирима.
- Аз не съм император, а коняк "Наполеон".
1 0
0
Разни
Малката Ана Фройд отива при татко си Зигмунд и го пита:
- Тате, сънувах много странен сън... Бях в една стая с много чичковци, и всички ми предлагаха банани. И ти беше там, и ти ми предлагаше банан. На другите чичковци бананите бяха малки и сухи, а твоят беше голям и сочен. Аз го взех и го налапах, и в това време чух звук като от влак, минаващ през тунел. После ти ми даде една пура и аз я запалих. Какво значи всичко това?
- Ами виж сега, дъще... Понякога бананът насън значи нещо друго, но понякога си е просто банан... Но ти за всеки случай не разказвай тоя сън на майка ти.
1 0
0
Разни
В лудницата решили да видят дали има някой излекуван и решили да ги тестват.
Казали на всички да се качат на дърветата и да започнат да капят като листа.
Всички започнали да капят като листа обаче един си стоял! Помислили, че се е оправил и го питат:
- Ти защо не капеш като лист?
- Аз съм иглолистно, затова!
1 0
0
Разни
Един луд се катери на най-високото дърво в двора на лудницата.
Другите му викат отдолу:
- Къде отиваш бе, ще се пребиеш! Какво правиш там?
- Ще ям круши.
- Какви круши, това е бор!
- Няма нищо, аз си ги нося.
1 0
0
Chiste del loco comiendo peras Върви си Зайо Байо из гората. Една крава се покатерила на едно дърво. Минал един един червей и я пита: Корова лізе на дерево. Ворона їй: — Корова, ти чого це на дерево лізеш? — Яблук хочу поїсти. — Так це ж ялинка! — А у мене з собою... Spaceruje zajączek przez las. W pewnym momencie widzi jak krowa wchodzi na drzewo, więc podchodzi do niej i pyta: - Krowa, co ty robisz? - A nic takiego zajączku, idę trochę śliwek pojeść -...
Разни
  • Предишната
  • Следваща
Privacy and Policy Contact Us