Вицове за Семейния живот

Какво казва мъжът на жена си, когато тя, с куфар в ръка, му казва: "Това е краят. Напускам те, отивам при друг.":
Атеист: "Не вярвам."
Будист: "Стига да си щастлива."
Католик: "Аз съм виновен."
Евреин: "Ще ти го върна."
Православен: "Стига да е от нашата вяра."
Агностик: "Не може ли да си и с двама ни?"
Мюсюлманин: "Една повече, една по-малко..."
Меланхолик: "Ще се самоубия!"
Холерик: "Ще те убия!"
Апатик: "Добре."
Песимист: "Знаех си..."
Оптимист: "Задръж ключа - за всеки случай."
Реалист: "Взела си моя куфар."
Наивник: "Кога ще се върнеш?"
Рационалист: "Нямаш аргументи."
Скептик: "Сигурна ли си?"
Романтик: "Но аз те обичам!"
Философ: "Защо точно днес?"
Адвокат: "Това ще ти струва скъпо..."
Банкер: "Това ще ми струва скъпо..."
Либерал: "Най-сетне свободен!"
Комунист: "Длъжен съм да те деля с други."
Природозащитник: "Вземи колелото."
Социалдемократ: "Уважавам решението ти."
Българин: "Да вървиш на майната си."
В бутик влиза жена на видима възраст около 30, красива, горда, модерна ...
След нея се влачи дребен, невзрачен около 50 годишен мъж със златен часовник на ръката. Брачните им халки са еднакви - значи съпрузи. Жената си избира най-скъпото кожено палто, облича го и започва да охка и въздиша от възхищетие. Мъжът бързо разбира намека, купува палтото с малка отбивка от цената от 3000 евро. Жената благодари и си излизат. На следващия ден в същия бутик влиза същата жена, но с друг мъж-красив, млад, висок, добре облечен, с брачна халка, но различна от нейната - значи любовник. Персоналът е възпитан и си трае. Жената се хваща пак за абсолютно същото палто, което е купил съпругът й. Започва да охка и да въздиша, любовникът й брои 3000 евро, тя благодари, целува го по устата и си тръгват. На третия ден същата жена се връща в същия бутик-сама! Връща едното палто и си взема 3000 евро обратно.
Заключение!
Мъжът й си мисли, че той е купил палтото. Любовникът й мисли, че е той. Няма ревност, няма скандали. Жената има 3000 евро в кеш и готино палто.
Една майка влиза в стаята на дъщеря си и забелязва на леглото си писмо.
С треперещи ръце отваря плика:
Скъпа мамо,
Не се тревожи, аз заминах със своя нов приятел. Най-после намерих мъжа на мечтите си! Има обици по цялото тяло и халка на устните, освен това и огромен мотоциклет! Но мила мамо, това не е всичко... Бременна съм и Ахмед каза, че ще бъдем много щастливи в неговия старичък фургон сред гората. Той иска много деца и аз мечтая за същото. Най-накрая разбрах, че марихуаната на никого не вреди, и затова ще направим малка плантация в гората както за себе си, така и за приятелите на Ахмед. Те пък ни обещаха, че ще ни снабдяват с кокаин и екстази. Моля се учените по-бързо да намерят лекарство против спина, защото Ахмед се влошава с всеки изминал ден, той заслужава по-добра участ! Не се притеснявай мила мамо, вече съм на 15 и мога сама да се погрижа за себе си. Ще се опитам по някакъв начин да ти дойда нагости, за да ти покажа внука!
Твоя дъщеря Ани
P.S. Скъпа мамо, това беше шега! Аз съм на гости у съседката. Исках просто да ти напомня, че има много по-лоши неща от писмото от директора на училището и заповедта за изключване, които ще намериш в горното чекмедже на масата.