Най-харесвани

Един човек кандидатства за държавна работа. Подал документи и стигнал до лично интервю.
- В армията били ли сте?
- Да, една мисия в Камбоджа и две в Афганистан.
- Супер, а някакви инвалидности?
- Да, в Афганистан се взриви една граната и ми откъсна тестисите.
- Супер, а някакви алергии?
- Само към кафето.
- Супер, вие сте нашия човек. Работното време е от 08:00 до 17:00 с един час обедна почивка. Утре елате в 10:00 и после все така.
- Но как, нали работното време е от 8:00?
- Така е, но ние от 8:00 до 10:00 пием кафе и се чешем Taшaциte.
Момче изпраща момиче. Стигат до входа, при което момчето застава на вратата и казва:
- Няма да те пусна да влезеш, докато не ми направиш една cbиpka!
Момичето:
- Ама... може да мине някой и да ни види.
- Няма страшно, посред нощ е. Казвам ти, няма да те пусна докато не ми направиш една cbиpka!
След петнайсет минути увещаване, вратата зад момчето се отворила и от нея излязло едно малко момиченце, което казало:
- Татко ме изпрати. Каза аз да ти направя cbиpka. Или ще изпрати мама да ти направи cbиpka. Каза, че и той ще ти направи cbиpka, само спри да се подпираш на копчето за домофона.