Най-харесвани

Минава доктора на визитация и като минава през стаята с новородените бебета едно от бебетата се надига и му вика:
- Докторе едно шахче?
Гледа го доктора и си вика - абе това е едно новородено ще го бия, но - доктора на втория ход е мат. Доктора си мисли:
- Абе това бебе е много умно като порасне ще стане вундеркинд, не може така, ще му махна 20% от мозъка. Махнал му го. Бебето спи 4 часа и когато доктора пак минава на визитация бебето пак:
- Докторе, едно шахче?
Той пак се съгласява, нали все пак му е махнал 20% от мозъка, но доктора пак е мат, но този път на 4 ход. Мисли си:
- Ааа, така не може, ще му махна 50% от мозъка.
След операцията бебето спи 6 часа и като минава доктора пак
- Докторе, едно шахче?
Доктора и този път става мат на 8 ход. И решава да махне целия мозък на бебето. Бебето спи 24 часа и когато доктора минава на визитация бебето вика:
- Докторе, една борбичка?
Петелът на един стопанин бил вече стар и затова човекът отишъл на пазара и си купил младо петле. Пуснал го в кокошарника и доволен отишъл да си налее една ракия. В това време до петлето се приближил накокошинен стария петел:
- Слушай младеж, заради едни кокошки - с теб няма да се бия! Бягаме пет обиколки на кокошарника и който пристигне пръв - кокошките са негови!
- Става! - рекъл младият и хукнали.
Стопанина, чул врявата надникнал, видял какво става, па извадил пушката и "БАМ" застрелял младото петле!
- Що за късмет моя? Трето петле купувам и то пeдepact! Толкова кокошки по двора - то дъртия петел гони!