Най-новите вицове, Нови вицове всеки ден

Пътували в един самолет Обама, Путин и Лютви Местан.
По едно време самолетът започнал да пада, но на борда имало само един парашут.
Обама веднага казал, че е редно той да се спаси, защото е лидер на най-голямата и силна държава в света и отговаря за 25 000 ядрени ракети, с които кой знае какво ще се случи, ако него вече го няма.
Путин казал, че държавата му също е могъща, а и техните военни са по-неразумни даже от американските, така че ако не се спаси той, целият свят може да пострада.
Местан обаче им припомнил, че и в трите държави основният принцип е демокрацията, затова е редно да се определи кой да се спаси чрез гласуване. Нямало какво да кажат срещу такъв довод, така че се съгласили. И когато нашият човек спечелил вота и скочил с парашута, Обама попитал Путин:
- Добре бе, в тоя самолет бяхме само тримата, нали така?
- Е, да, разбира се.
- А тогава тоя как успя да спечели с 13 гласа?!
Един турист се разхождал из Лондон и се натъкнал на странна табела,която гласяла:
"Китайски ресторант" Олаф Хендерсон". Нашия се позачудил и влязъл вътре. Там го посрещнал 101%, 25-каратов китаец с усмивка до зад ушите. Туристът го попитал:
- Добър ден. Мога ли да говоря с мистър Олаф Хендерсон?
- Добър ден. Аз съм Олаф Хендерсон.
- Моля?!? Но Вие сте китаец, при вас имената са други!
- Ами ще Ви разкажа историята. Отивам аз да се регистрирам в Британските имиграционни служби,а там,преди мен,на опашката,един двуметров швед диктува имената си за попълване на формулярите: Олаф Хендерсон, роден еди къде - си и така нататък. Човека приключва и идва моят ред. Чиновничката ме пита:
- Името Ви?
- Ами Сем Тинг...