Най-харесвани

Какво казва мъжът на жена си, когато тя, с куфар в ръка, му казва: "Това е краят. Напускам те, отивам при друг.":
Атеист: "Не вярвам."
Будист: "Стига да си щастлива."
Католик: "Аз съм виновен."
Евреин: "Ще ти го върна."
Православен: "Стига да е от нашата вяра."
Агностик: "Не може ли да си и с двама ни?"
Мюсюлманин: "Една повече, една по-малко..."
Меланхолик: "Ще се самоубия!"
Холерик: "Ще те убия!"
Апатик: "Добре."
Песимист: "Знаех си..."
Оптимист: "Задръж ключа - за всеки случай."
Реалист: "Взела си моя куфар."
Наивник: "Кога ще се върнеш?"
Рационалист: "Нямаш аргументи."
Скептик: "Сигурна ли си?"
Романтик: "Но аз те обичам!"
Философ: "Защо точно днес?"
Адвокат: "Това ще ти струва скъпо..."
Банкер: "Това ще ми струва скъпо..."
Либерал: "Най-сетне свободен!"
Комунист: "Длъжен съм да те деля с други."
Природозащитник: "Вземи колелото."
Социалдемократ: "Уважавам решението ти."
Българин: "Да вървиш на майната си."
Странник влиза в пиано-бар и казва на бармана:
– Барман, искаш ли да направим бартер? Ти ми даваш безплатно пиене, аз ти осигурявам виртуозен пианист за цялата вечер..
Барманът се съгласява веднага, защото предишната вечер пианиста му си чупи крак.
Странникът отваря дипломатическото си куфарче и от там изскача 12-инчово човече, мята се на пианото в бара и засвирва виртуозно.
Барманът гледа като ПУЦ-аджия известно време и когато му се връща дар-словото, казва:
– Брат, ти ме срази! Откъде се сдоби с това чудо?
– Аз обичам антики - отговоря притежателят на 12-инчовия пианист. Един ден влязох в античен магазин и намерих старинна лампа. Взех я в ръце за да я разгледам. Имеше петно на нея. Тръкнах го и се появи Джин. Каза, че ще ми изпълни едно желание и ме попита какво искам. И аз - откъде да предположа, че Джина е леко глух..., пожелах си 12-инчов пeниc.