if (!string.IsNullOrEmpty(Model.PrevPageFullUrl)) { } if (!string.IsNullOrEmpty(Model.NextPageFullUrl)) { } Разни вицове - Page 125 Skip to main content

  • Home
  • Categories
  • Popular
  • Многоезични вицове
  • Mемета, Забавни картинки, колажи и карикатури
  • Най-харесвани
  • Най-новите вицове, Нови вицове всеки ден
  • Вицове за полицаи
  • Вицове за училището
  • Вицове за Спорт
  • Вицове за блондинки
  • Вицове за Животни
  • Мръсни и неприлични вицове, 18+
  • Алкохол
  • Вицове за Политиката
  • Вицове за Семейния живот
  • Вицове с Черен хумор
  • Вицове за Иванчо и Марийка
  • Вицове за Адвокати
  • Вицове за Бойко Борисов
  • Вицове за Перник
  • Македонски вицове
  • Вицове за Евреи
  • Вицове за Религия
  • Вицове за Мъже
  • Вицове за Жени
  • Вицове за Чък Норис
  • Вицове за Деца
  • Вицове за психиатри, психолози и психоаналитици
  • Вицове за Коледа
  • Просташки
  • Мъже-Жени
  • Вицове за Работа
  • Вицове за Тъщи, Зетьове, Свекърви и Снахи
  • Вицове за изневяра
  • Вицове за секс, 18+
  • Вицове за Мастурбация и Самозадоволяване
  • Актуални вицове
  • Вицове за виагра
  • Войната Русия - Украйна
  • Вицове за порно
  • Вицове за папагали
  • Вицове за футбола
  • 2026, Вицове за преминаването към евро
Разни English Deutsch Español Русский Français Italiano Διάφορα ανέκδοτα Македонски Türkçe Українська Português Polski Svenska Nederlands Dansk Norsk Suomi Magyar Româna Čeština Lietuvių Dažādi joki Hrvatski
My Jokes Edit Profile Logout
  1. Home
  2. Разни

Разни

Най-новите вицове в категорията
Баба разказва на внучката си, че по нейно време не е имало нито автомобили, нито телевизори, нито кина...
- А тогава какво сте правили?
- Живеехме, детето ми, живеехме...
1 0
0
Разни
Момченце се приближава към дядо си и пита:
- Дядо, какво е това?
- показва с пръст шкембето на дядото.
- Аааа, момчето ми, това е могила над загиналия герой...
1 0
0
Разни Вицове за баби и дядовци
Двама старци седели на една пейка в парка.
Единия попитал:
- Пешо, какво четеш бе?
- Не знам.
- отговорил другия.
- Е как, нали четеш на глас бе?
- Е да, ама нищо не чувам.
1 0
0
Разни
Някаква баба за пръв път трябва да напише чек.
Стои в банката и се чуди какво да прави. Чиновникът й казва:
- Само се подпиши отдолу.
- Как да се подпиша?
- Ами както се подписваш като пишеш писма примерно.
Бабата усърдно изписва:
"Целувам ви всички. Баба"
1 0
0
Разни Вицове за банки и банкери Вицове за баби и дядовци
Говорите ми за здравословният начин на живот, а пък аз ще ви кажа нещо друго:
Моят дядо, много умен човек между другото, през целият си живот пиеше водка вместо чай, цигарата не излизаше никога от устата му и непрекъснато ходеше по жени. Достигна до деветдесет годишна възраст и още е жив. Неговият роден брат, близнак, пиеше само мляко, за цигари дори и не е чувал, а пък жена не е имал нито една и умря на тримесечна възраст!
1 0
0
Разни Вицове за баби и дядовци
Възрастна дама седи до бара в нощно заведение.
Отпивайки от чашата, тя пита бармана:
- Онзи мъж в ъгъла ме наблюдава от цял час. Кой е той?
- Антикварят от съседния булевард, мадам.
1 0
0
Разни
И старостта си има своите прелести - човек може да си мие зъбите и да пее в същото време.
1 0
0
Разни
Скъпа, какви са тия татуировки на гърдите ти?
- Бившите ми гаджета.
- Ама защо си ги татуирала там?
- Представи си само какви ще им са физиономиите след 20 години...
1 0
0
Разни
Най-после успях да отуча мъжа си да си гризе ноктите!
- Как успя?
- Много просто. Скрих му изкуствените зъби.
1 0
0
Разни
Две баби се срещат.
Едната пита другата:
- К'во прайш?
- К'во да прая?
- Ами да, к'во да прайш.
1 0
0
Разни
Старец и старица си спомнят младостта и разглеждат албум със снимки от училище.
Дядото се умилява:
- А ето я тука Ваня Петрова! Къде ли е сега?
Бабата:
- Идиot! Ваня Петрова съм аз!
1 0
0
Разни Вицове за баби и дядовци
Възрастен господин се хвали с успехите си в младостта.
- Само за една година - казва той, - покорих сто жени!
- Виж ти! - обажда се синът му.
- Миналата година казваше, че били петдесет!
- Да - излиза от положението старият, - но миналата година ти беше твърде млад, за да знаеш цялата истина!
1 0
0
Разни
Къде прекарваш вечерите си?
- Вкъщи. С жена си.
- Това се казва любов! Необикновено!
- Глупости! Това е най-обикновен радикулит!
1 0
0
Разни
Поздравления!
Чухме, че ти се е родило вече шесто внуче!
- Да, поне внучета все още мога да правя.
1 0
0
Разни
Двама старци си говорят:
- А бе имаше три начина да оправиш женета - с пръст, с език, ама третия какъв беше?
Другия мислил, мислил, па се плеснал по челото:
- Със свещ бе.
1 0
0
Разни
Някаква баба отишла на гробищата да види гроба на починалия си мъж, обаче защото отдавна не била идвала се изгубила.
Гледа насреща си някакъв младеж и го пита:
- Извинете, знаете ли къде е парцел 65?
А оня й вика:
- Ама бабо, защо изобщо си станала като не знаеш как да се върнеш?
1 0
0
Разни Вицове за баби и дядовци
На някаква баба й прекарали телефон.
След няколко дни тя се обажда на техниците в пощата:
- Ало, момчета, нали вие прекарвахте телефона у нас?
- Да, ние бяхме.
- Абе много дълъг кабел сте ми сложили, та все се спъвам в него. Не може ли да го дръпнете малко от вашия край да се скъси?
1 0
0
Разни Вицове за баби и дядовци
Извинявай, бабо, ще ми кажеш ли как да стигна до болницата?
- Още веднъж ми кажи "бабо" и тутакси ще се намериш там.
1 0
0
Разни
Имало едно време един много, ама много плешив човек.
На главата си имал само четири косъма.
И всяка сутрин се сресвал - два косъма наляво и два надясно...
Минало време, единият косъм паднал и човекът сменил прическата - два наляво, един надясно. После паднал още един и той започнал да се сресва така - един косъм наляво, един надясно...
После паднал още един... Човекът се натъжил.
- Гледай сега каква беля - ще трябва да ходя на работа несресан!
1 0
0
Przychodzi baba do fryzjera z trzema włosami na głowie i mówi: - Proszę mi upleść warkocz. - Nie mogę, bo właśnie wypadł pani włos. - To proszę mi zrobić kucyka. - Nie mogę, bo właśnie drugi włos...
Разни
Ех, наборе, лоша работа...
Нещо май кръвотечението ми се е обърнало.
- Как така?
- Ами едно време стигаше само жената да ме погали по косата, и оная ми работа ставаше. А сега като ме погали по оная работа - косата ми се изправя.
1 0
0
Разни
  • Предишната
  • Следваща
Privacy and Policy Contact Us