if (!string.IsNullOrEmpty(Model.PrevPageFullUrl)) { } if (!string.IsNullOrEmpty(Model.NextPageFullUrl)) { } Разни вицове - Page 124 Skip to main content

  • Home
  • Categories
  • Popular
  • Многоезични вицове
  • Mемета, Забавни картинки, колажи и карикатури
  • Най-харесвани
  • Най-новите вицове, Нови вицове всеки ден
  • Вицове за полицаи
  • Вицове за училището
  • Вицове за Спорт
  • Вицове за блондинки
  • Вицове за Животни
  • Мръсни и неприлични вицове, 18+
  • Алкохол
  • Вицове за Политиката
  • Вицове за Семейния живот
  • Вицове с Черен хумор
  • Вицове за Иванчо и Марийка
  • Вицове за Адвокати
  • Вицове за Бойко Борисов
  • Вицове за Перник
  • Македонски вицове
  • Вицове за Евреи
  • Вицове за Религия
  • Вицове за Мъже
  • Вицове за Жени
  • Вицове за Чък Норис
  • Вицове за Деца
  • Вицове за психиатри, психолози и психоаналитици
  • Вицове за Коледа
  • Просташки
  • Мъже-Жени
  • Вицове за Работа
  • Вицове за Тъщи, Зетьове, Свекърви и Снахи
  • Вицове за изневяра
  • Вицове за секс, 18+
  • Вицове за Мастурбация и Самозадоволяване
  • Актуални вицове
  • Вицове за виагра
  • Войната Русия - Украйна
  • Вицове за порно
  • Вицове за папагали
  • Вицове за футбола
  • 2026, Вицове за преминаването към евро
Разни English Deutsch Español Русский Français Italiano Διάφορα ανέκδοτα Македонски Türkçe Українська Português Polski Svenska Nederlands Dansk Norsk Suomi Magyar Româna Čeština Lietuvių Dažādi joki Hrvatski
My Jokes Edit Profile Logout
  1. Home
  2. Разни

Разни

Най-новите вицове в категорията
Малко момиченце сяда в скута на дядо си и пита:
- Дядо, мен Господ ли ме е направил?
- Да, мило дете - отговорил старецът.
- Дядо, а Господ и теб ли е направил?
- Да, мило дете.
Момиченцето погалило сбръчканото лице на дядо си и казало с въздишка:
- Е, явно Господ се справя много по-добре напоследък...
1 0
0
Разни Вицове за баби и дядовци
Как ще разберете, че вече сте много стар?
- Когато отидете да си купите пpeзepbatиb и аптекарката ви попита дали да го опакова като подарък.
1 0
0
Разни
Възрастен господин бил поканен на вечеря от свои стари приятели.
Човекът бил очарован от това, че цяла вечер неговият приятел се обръщал към жена си с думите "Миличка", "Любима", "Захарче" и т.н.
Когато жената отскочила до кухнята, господинът се обърнал към домакина:
- Намирам за прекрасно, че след толкова години семеен живот, вие двамата все още си говорите с галени имена...
- Да ти кажа истината, забравих й името още преди 10 години...
1 0
0
lange Ehe Παππούδες - Дядо, направо ви се възхищавам на вашата любов! 50 години брак и още казваш на баба "миличка"! След хубавата вечеря, двете двойки станаха от масата. Дамите отидоха в кухнята, а мъжете в хола. Единият от мъжете казал на другия: A man was invited for dinner at a friend's house.
Разни
Срещат се двама старци и единият пита:
- Наборе, вярваш ли в извънземните?
- Да, завчера като се прибрах от село, заварих у дома един. Беше уморен от летенето и се беше изтегнал на леглото ми!
1 0
0
Разни
Край езерото Онтарио седят две руски бабички.
- Хубаво е тук! - казва едната. Всичко е уредено, внуците работят, аз получавам пенсия. Даже и грейпфрут си имам.
Другата я прекъсва:
- Много си проста! Не се казва "грейпфрут", а "бойфренд".
1 0
0
Разни Вицове за баби и дядовци
Бабо, къде ми е ченето?
- пита тревожно дядо Трифон.
- Скрих го, защото много ядеш - отговаря баба Трифоница.
1 0
0
Разни
Пена среща Мария в тролея с цветя и я пита:
- Къде отиваш?
- На гробищата.
- А ще се връщаш ли?
1 0
0
Разни
Срещат се двама старци, които не са се виждали отдавна.
От приказка на приказка единия казва:
- А помниш ли едно време как се състезавахме кой ще се изпикае по-надалеч? Я да опитаме пак.
Застават до пътя и почват. По едно време единия се обажда:
- Ех, старост-нерадост... Не мога вече като едно време. Напиках си обувките.
А другия казва:
- Значи печелиш.
1 0
0
Разни
Една по-млада и една по-стара баба се карат:
- Теб много те мразя. Затова няма да дойда на погребението ти - казва по-младата.
- А аз, на твойто ще отида - отвръща по-старата.
1 0
0
Разни
"С течение на времето забелязах, че най-много ми харесват жени на моята възраст.
С ужас очаквам старостта..."
1 0
0
Разни
Баба Мара кани две свой приятелки на гости.
Тъй като зобравяла доста, решила да си запише какво да ги почерпи.
1. бонбони
2. кафе
3. бисквитки
Дошли бабите на гости. Мара обаче забравила къде е оставила така ценното листче. Въпреки това обаче се сетила, че трябва първо да ги почерпи с бонбони. След това им дала пак бонбони и така докато свършила цялата кутия.
Тръгнали си двете баби и едната казала на другата:
- Тая Мара и по една бонбона не почерпи.
- Ти пък къде си виждала Мара?
- попитала смаяно другата старица.
1 0
0
Разни Вицове за баби и дядовци Вицове за кафето
Разговор между две баби:
- Марйке, знаеш ли как да се предпазваш от спина?
- Хехе, туй лесно бре, то даже само си казва: Спин-спинкай сам!
1 0
0
Разни
Въпрос:
На кой вестник когато му падне тиража, му се увеличава рекламата?
Отговор:
На "Трета възраст", защото рекламата му са некролози.
1 0
0
Разни
Професор-склеротик влиза в тоалетната.
Рови под мишницата си и се чуди:
- Интересно, космите са тук, а къде е останалото?!
1 0
0
Разни
Дядо Гошо слязъл от Балкана в града и влязъл в един cekc-шоп.
Разглеждал, разглеждал и накрая попитал:
- Ша ма прощаваш, ама имате ли тука надуваеми козички?
1 0
0
Овчар во секс шоп
Разни
Някаква баба крещи в парка:
- Помощ, изнасилват ме!
Събират се хора. Гледат - наоколо няма никой освен бабата.
- Защо викаш, бабо? Никой не те изнасилва.
- Ей, ама какви хора сте значи... Не оставяте човек да си помечтае.
1 0
0
Разни Вицове за баби и дядовци
Баба влиза в фото за снимка.
Скарват се с фотографа и бабата казва:
- Защо ли дойдох като в нас имам 3 апарата?
- За кръвно ли?
1 0
0
Разни Вицове за баби и дядовци
Две баби си говорят и едната пита другата:
- Колко тежиш?
- 70 килограма с очилата.
- А без тях?
- Не мога да видя кантара без очилата.
1 0
0
Между старци: - Колко тежиш? — Скільки ви важите? — В окулярах 120. — А без окулярів? — А без них я ваги не бачу. Una señora va al médico, y la enfermera le pregunta: - Señora, ¿cuánto pesa usted? - Con gafas, 57. - ¿Por qué con gafas? - Porque si me las quito ya no puedo leer el peso en la báscula - Ziuta, ile ważysz? - W okularach sto dziesięć kilogramów. - Dlaczego w okularach? - Bo bez nich nie mogę odczytać wyniku. Hvor meget vejer du? – 85 kilo med briller – Hvad vejer du så uden? – Det ved jeg ikke – Det kan jeg ikke se „Kolik vážíš?” ptá se jedna postarší dáma druhé. „Nó,” protahuje ta druhá, „s brýlemi padesát kilo.” „A bez brýlí?” „Bez brýlí to nepřečtu.” - Hvor mye veier du? - Seksti kilo med briller. - Men brillene kan da ikke spille noen rolle? - Jo, for uten dem kan jeg ikke se vekten. En fed blondine bliver spurgt hvad hun vejer. -  80 kg med briller på. -  Øhhh, hvad vejer du da uden briller på? -  Jeg aner det ikke, det kan jeg jo ikke se!
Разни
Две възрастни жени се прибират в хотелската си стая.
Пред вратата се спират.
- Не чуваш ли някакъв шум? - пита едната.
- Чувам - отговаря другата.
- Може би в нашето легло хърка мъж?
- Може би, но не забравяй, че аз първа го чух.
1 0
0
Разни
Баба разказва на внучката си, че по нейно време не е имало нито автомобили, нито телевизори, нито кина...
- А тогава какво сте правили?
- Живеехме, детето ми, живеехме...
1 0
0
Разни
  • Предишната
  • Следваща
Privacy and Policy Contact Us