Най-харесвани

Един китаец си седи в бар и кротко си пийва биричка.
По едно време влиза един тип, взима му бирата и му я изсипва върху главата.
- Това за к'во беше? - пита китаеца.
- Това е за Пърл Харбър!
- Това бяха японците, аз съм китаец!
- Китайци, японци, корейци, все тая!
- А, ти, какъв си?
- Аз съм евреин.
Китаеца взел нова бира и му я изсипал на главата.
- Това пък за к'во беше? - пита евреина.
- Това е за Титаник.
- Ма, Титаник е бил потопен от айсберг!
- Айсберг, Голдберг, Грийнберг, все тая.
Джеймс Бонд седи на бара сам и поглежда часовника си през 2-3 минути.
Срещу него самотна красавица седи също на питие. Тя го наблюдава известно време и накрая го заговаря:
- Защо постоянно гледате часовника си, чакате ли някого?
- Не, мадам. Това е много специален часовник - той ми показва всякакви скрити факти за хората в радиус 5 метра от мен.
- Нима? И какво ви казва за мен вашия специален часовник?
Бонд погледнал ръката си и казал:
- Че не носите бельо.
Красавицата се изсмяла:
- Можете да го хвърлите смело - аз съм с бельо в момента!
Бонд погледнал пак към часовника и ядосано казал:
- Мамка му, пак е избързал с половин час!